>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Duplex me qera tek Cirku i Tiranës

3+2

210m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet me qera duplex në Qendër tek Cirku. Apartamenti ndodhet në pallat ekzistues i cili është i rikonstruktuar nga jashtë dhe brenda. Apartamenti ka hapësirë të bollshme pasi është Duplex, kati i tretë dhe kati i katërt. Kati i tretë është i organizuar në: një sallon, një studio dhe një tualet. Ndërsa kati i katërt ka një organizim me tre dhoma gjumi, një tualet dhe ballkoni. Sipër dy kateve ka dhe papafingon. Sipërfaqja e apartamentit është 210 m2, dhe është i mobiluar.
Qeraja është 900 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.