>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Duplex me qera tek Kodra e Diellit 1, Tiranë

2+1

110m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Duplex me qera tek Kodra e Diellit 1, Tiranë.
Ofrojmë duplex me qera me sipërfaqe 110m2. Dupelx-i është i organizuar në 2 kate, ku kati i parë ka hyrje nga oborri, sallon+kuzhinë dhe një tualet, ndërsa kati i dytë është i organizuar në 2 dhoma gjumi, 1 dhomë garderobe dhe një tualet. Jepet me qera i mobiluar. Zona në të cilën ndodhet duplex-i i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i qerasë 700 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.