>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Duplex në shitje 4+1 tek Kompleksi Garden Building, Tiranë

4+3

242.8m²

Në shitje,TË VEÇANTA

Shpërndaje:

Përshkrimi

Duplex në shitje 4+1 tek Kompleksi Garden Building, Tiranë.
Garden Building është projekti më i ri elitar shumë pranë qendrës së Tiranës, afër institucioneve arsimore, shoqërore dhe tregtare në një nga zonat më të preferuara edhe më të kërkuara të Tiranës. Garden Building do të jetë objekti i parë në Tiranë që do të ofroj 862 m2 gjelbërim, një godinë banimi 24 katëshe, një godinë banimi 16 katëshe, 2 kate dyqane, 4 kate parkimi nëntokë.
Me sipërfaqe totale 242.8m2 ku: sipërfaqja e katit të parë është 96.3 m2 dhe është i organizuar në: 1 dhomë gjumi, kuzhinë, dhoma e ndjenjes, 1 tualet dhe verandë me sipërfaqe 36.2 m2.
Kati dytë me sipërfaqe 102.4m2 është i organizuar në: 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete.
Sipërfaqja e përbashkëte dupleksit është 44.1 m2.
Shitet 1600 E/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.