>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Duplex në shitje- Kompleksi Garden Building, Tiranë

4+3

275.5m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Duplex në shitje 4+1 tek Kompleksi Garden Building, Tiranë.
Garden Building është projekti më i ri elitar shumë pranë qendrës së Tiranës, afër institucioneve arsimore, shoqërore dhe tregtare në një nga zonat më të preferuara edhe më të kërkuara të Tiranës.
Me sipërfaqe totale 275.5 m2 ku: sipërfaqja e katit të parë është 113.3 m2 dhe është i organizuar në: 1 dhomë gjumi, kuzhinë, dhoma e ndjenjes, 1 tualet dhe verandë me sipërfaqe 49.4 m2.
Kati dytë me sipërfaqe 113.3 m2 është i organizuar në: 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete.
Sipërfaqja e përbashkëte dupleksit është 48.9 m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.