>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Duplex në shitje pranë qendrës, Korçë

4+1

180m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Duplex në shitje pranë qendrës, Korçë. Apartamenti ka sipërfaqe 180 m2 dhe tipologji 4+1. Organizimi i parë: sallon + kuzhinë, ballkon. Kati i dytë: 4 dhoma gjumi, kuzhinë e vogël, 2 tualete, 2 ballkone. Disponon sistem ngrohje me energji elektrike dhe dru. Ka panel diellor. Shitet pjesërisht i mobiluar. Ndodhet në katin e tetë banim, pallat i ri me ashensor. Cmimi 90,000 euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.