Tel Falcon

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Duplex në shitje tek “Kodra e Diellit”

3+2

188m²

Në shitje

Përshkrimi

Rezidenca Kodra e Diellit është kompleksi i banimit më i veçantë në Tiranë, afër zonave kryesore të kryeqytetit, në ajër të pastër, gjelbërim dhe siguri absolute, për jetesë të shëndetshme dhe cilësi më të mirë jete për familjen.Ofrohet për shitje duplex me sipërfaqe 188 m2. Kati i parë organizohet në soxhorno, kuzhinë dhe tualet.
Kati i dytë organizohet 3 dhoma gjumi, dhoma matrimoniale me tualet, dhomë fëmijësh dhe dhoma e miqve. Ka shkallë të brendshme të cilat të nxjerin në verandë. Veranda ka një sipërfaqe 90.6 m2.

Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

Agjenti

Sokol Çili

Sokol Çili

Sokol Çili is founder and a real estate broker for Falcon. He counts more than 100s of real estate properties sold or rented out in his name.

ose na dërgo një email...

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.