>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Duplex në shitje tek Kompleksi Garden Building, Tiranë

2+1

184.8m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Duplex në shitje tek Kompleksi Garden Building, Tiranë.
Garden Building është projekti më i ri elitar shumë pranë qendrës së Tiranës, afër institucioneve arsimore, shoqërore dhe tregtare në një nga zonat më të preferuara edhe më të kërkuara të Tiranës.
Duplexi me tipologji 2+1+2 ndodhet në katin e 12 dhe 13 të godinës me sipërfaqe totale 184.8m2 ku: sipërfaqja e katit të parë është 73.4 m2 dhe është i organizuar në: kuzhinë+dhoma e ndjenjes dhe 1 tualet.
Kati i dytë me sipërfaqe 75.3m2 është i organizuar në: 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.
Sipërfaqja e përbashkët e dupleksit është 32.1m2 dhe sipërfaqja e gjelbërt është 4m2.
Cmimi i shitjes është 1600 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.