>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Duplex në shitje tek Rruga “Kodra e Diellit”, Tiranë

2+1

142m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje duplex me sipërfaqe totale 142.2m2, ku 123.2m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 19.01m2 është sipërfaqja e përbashkët. Duplex ka tipologji 2+1+2 dhe është i organizuar në katin e parë në një dhomë gjumi, sallon+kuzhinë dhe një tualet, ndërsa në katin e dytë në një dhomë gjumi dhe një tualet. Duplex-i ndodhet në një godinë të re me ashensor. Ndodhet në një ndër zonat më të qeta dhe larg zhurmës së qytetit.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.