>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Duplex në shitje tek ‘’Serenity Residence’’

2+1

126m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Serenity Residence është një kompleks banimi dhe shërbimi i përbërë nga 2 godina rezidenciale dhe 1 godinë 4 katëshe ‘’Serenity Hotel’’! Serenity Residence ka marrë këtë emërtim sepse transmeton vlerat e Korçës duke patur një qasje elegante në dizajn, prezantim dhe trasmetim vlere.
Në Serenity Residence merr kuptim shtëpia juaj e ëndrrave e cila përçon ngrohtësi dhe dritë. Duke përdorur një stil elegant në veshjen e jashtme të fasadës por edhe arredimin e brendshëm, arrijmë t’i përshtatemi stilit tradicional.
Duplex në shitje tek ‘’Serenity Residence’’! Duplexi ka orientim jug, projektuar në bashkëpunim me ‘’Bolles + Wilson’’, ka një sipërfaqe totale prej 126 m2 ku sipërfaqa netto është 105.2m2 dhe 20.8m2 është sipërfaqa e përbashkët, përbëhet nga 2 dhoma, kuzhinë, dhomë ndjenje, 2 tualete dhe ambjent ndenjeje në katin e sipërm me sipërfaqe të konsiderueshme.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.