>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Dyqan + bodrum në shitje pranë Bulevardit Gjergj Kastrioti, Korçë

None

259m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet ambjent biznesi pranë Bulevard Gjergj Kastrioti, Korçë. Dyqani ndodhet në katin përdhe dhe ka sipërfaqe 94 m2 dhe verandë 25 m2. Ka bodrum që mund të shfrytëzohet si magazinë me sipërfaqe 140 m2. Ndodhet në një ndërtesë të re. Cmimi i dyqanit 140.000 euro dhe cmimi i bodrumit 42.000 euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.