>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Dyqan + magazinë me qera, Rruga “Teli Samsuri” Korçë në unazë

None

350m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet me qera dyqan + magazinë, tek unaza e qytetit Korçë, Lagjia 18.

Magazina ka sipërfaqe 290 m2, në katin përdhe, nga i cili gjysma e lartësisë mbi tokë. Dyqani ka sipërfaqe 160 m2, me fasadë xhami totalisht, i aksesueshëm për 2 kate.

Magazina dhe dyqani kanë lidhje nëpërmjet ashensorit. Objekti është i ri me punime shumë cilësore dhe dritë natyrale. Mundësi shumë e mirë për zhvillimin e aktiviteteve të ndryshme të biznesit.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.