>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Dyqan me Qera- Korcë

None

436.4m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet ambjent biznesi/Dyqan me qera në Qendër të Korcës. Ambjenti ndodhet në katin e dytë. Ka sipërfaqe totale 436.4 m2 dhe lartesi 3.4 m. Godina në të cilën ndodhet ka ashensor dhe është e investuar në detaje.Përshtatet për cdolloj aktiviteti.
Cmimi është i diskutueshëm.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.