>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Dyqan me qera, Lagjia 18 Korçë

None

90m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet dyqan me qera në Korçë, Lagjia 18. Dyqani ka sipërfaqe 90 m2 dhe është i pajisur me fasadë xhami. I përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi. Cmimi 55.000 lekë/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.