>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Dyqan me qera tek Bulevardi Republika, Korçë

Një nga zonat më të frekuentuara të qytetit!

None

80m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet me qera dyqan tek Bulevard Republika, Korçë. Dyqani ka sipërfaqe 80 m2 dhe ndodhet në katin përdhe. Zona e Bulevardit Republika është një nga zonat më të preferuara dhe të frekuentuara të qytetit, në këtë mënyrë krijon mundësinë e zhvillimit të aktiviteteve të ndryshme të biznesit. Cmimi 35000 lek/muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.