>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Dyqan me qera tek Lagjia 1 Korçë

None

100m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet dyqan me qera në Korçë tek Lagjia 1.

Dyqani ka sipërfaqe 100 m2 dhe është i pajisur me fasadë xhami.

I përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi. Çmimi 30.000 lekë/muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.