>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Dyqan në shitje, Lagjia 10 Korçë

None

56m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet dyqan në Korçë, Lagja 10 tek Blloku i ri i sportit. Dyqani ka një sipërfaqe prej 56 m2 dhe ndodhet në katin e parë. Ndodhet në zonë të banuar dhe mund të shfrytëzohet për aktivitete të ndryshme biznesi. Cmimi i shitjes 4.700.000 lekë.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.