Tel Falcon

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Dyqan në shitje në Yzberisht

None

75m²

Në shitje

Përshkrimi

Shitet dyqan me sipërfaqe 75 m2.Aktualisht është i ndërtuar një kat por ka themele për 4 kate. Posedon dokumentacion të rregullt hipotekor. Ka pamje nga rruga dhe është me vetrata xhami.
Ndodhet mbrapa Ujësjellësit, Tiranë.

Për më tepër informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.