>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Dyqan në shitje ose qera, Rruga “Kiço Greço” Korçë

None

124m²

Me qera,Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet ose jepet me qera dyqan + bodrum në Korçë, Rruga “Kiço Greço”. Dyqani ka sipërfaqe 34 m2 dhe një pjesë e tij është duplex. Bodrumi ka sipërfaqe 90 m2 dhe është në katin poshtë. Dyqani ndodhet në një zonë me lëvizshmëri të lartë dhe të jep mundësinë për zhvillimin e aktiviteteve të ndryshme të biznesit. Cmimi i qerasë: 30.000 lek/muaj. Cmimi i shitjes: 115.000 euro.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.