>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Dyqan në shitje ose qera tek Lagjia 15, Korçë

None

35m²

Me qera,Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Dyqan në shitje ose qera tek Lagjia 15, Korçë. Dyqani ka sipërfaqe 35 m2, është i organizuar në 1 ambjent dhe tualet. I përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi. Cmimi i shitjes 2,500,000 lekë & cmimi i qerasë 15.000 lekë/muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni.

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.