>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Dyqan në shitje & qera tek Vollga, Durrës

None

207m²

Me qera,Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Dyqan në shitje & qera tek Vollga, Durrës.
Me sipërfaqe 207m2, dyqani është i pajisur me 4 tualete dhe një verandë të jashtme. Dyqani është i gjithi me fasadë xhami. Ndodhet në katin 0, buzë rruge. Ka mundësi ndarje për dy dyqane.
Cmimi i shitjes 1800 Euro/m2.
Cmimi i qerasë 1000 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.