>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Dyqan në shitje tek Formula Uno, Korçë

None

46m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet dyqan tek Formula Uno, Korçë. Dyqani ka sipërfaqe 46 m2 dhe është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi, pasi ndodhet në një zonë me pallate. Dyqani ka fasadë xhami dhe tualet. Cmimi 3,000,000 lekë.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.