>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Dyqan në shitje tek Lagjia 10, Korçë

None

80m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet dyqan në Korçë, në Lagjen 10. Lagjia është e zonë e banuar dhe ambjenti është i përshtatshëm për tu shfrytëzuar për një shumëllojshmëri aktivitetesh biznesi. Sipërfaqja e dyqanit është 80 m2 dhe ndodhet në katin e parë. Cmimi 45000 euro, i diskutueshëm.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni !

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.