>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Dyqan në shitje tek Ministria e Jashtme, Tiranë

None

70m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Dyqan në shitje tek Ministria e Jashtme, Tiranë.
Me sipërfaqe 70m2, dyqani ndodhet në katin përdhe dhe ka një tualet. Dyqani është i rivlerësuar, dhe për momentin është i dhënë me qera. Ka një vendndodhje shumë të mirë dhe për këtë arsye është i përshtatshëm për investim.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.