>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Dyqan në shitje tek Shkolla e Bashkuar, Tiranë

None

45m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Dyqan në shitje tek Shkolla e Bashkuar, Tiranë.
Dyqani disponon një sipërfaqe prej 45m2. Ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri me ashensor dhe është e gjitha me vetratë xhami. Ka një vendndodhje shumë të mirë dhe për këtë arsye është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi.
Cmimi është 2000 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.