>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Dyqan në shitje-Tiranë

None

70m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Dyqani ndodhet në Rrugën Bedri Karapici, dyqani disponon një sipërfaqe prej 70m2. Ndodhet në katin përdhe të një godine të re. Është ambjent i rregulluar dhe është e pajisur me vetratë xhami. Dyqani është i përshtatshëm për biznese të ndryshme. Zona është mjaft e preferuar dhe një mundësi e mirë investimi.
Cmimi i shitjes 80000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.