>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ekskluzive-Ambjent biznesi në shitje-Tiranë

None

143m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet ambjent biznesi tek rrethrrotullimi i Saukut, pranë Restorant Xibrakut. Ambjenti ka akses direkt në Unazën e Tiranës dhe në Rrugën e Elbasanit. Ka sipërfaqe totale 143.34m2 dhe ndodhet në katin e 0 të një objekti të ri në një zonë mjaft të kërkuar, mes ajërit të pastër dhe larg zhurmave të rruges. Ambjenti ka një planimetri të rregullt dhe të mirë shfrytëzuar. Është një mundësi e mirë investimi.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.