>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ekskluzive-Apartament në shitje-Tiranë

2+1

116m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartamenti për shitje ndodhet tek Rrethrrotullimi i Saukut, pranë Restorant Xibrakut. Ka sipërfaqe totale 116.53m2 dhe ndodhet në katin e 6 të një objekti të ri në një zonë mjaft të kërkuar, mes ajërit të pastër dhe larg zhurmave të rruges, i organizuar në dhomë ndenje, kuzhinë të vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ka një planimetri të rregullt dhe të mirë shfrytëzuar.
Cmimi 1400 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.