>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

EKSKLUZIVE-Duplex në shitje-Tiranë

3+3

240m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet për shitje duplex tek Zogu i Zi, në një zonë që ofron të gjitha facilitetet e nevojshme. Duplexi ka sipërfaqe totale 240m2 dhe është i organizuar në 3 dhoma gjumi, dhomë garderobe, sallon-kuzhinë, 3 tualete, 2 ballkone, dhomë lavanderie dhe 1 dhomë palestre. Ndodhet në katin e 5 & 6 të një godine me ashensor. Në cmim janë të përfshira edhe 3 poste parkimi. Duplexi ka mobilim modern dhe bashkëkohor.
Cmimi i shitjes 470.000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.