>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ekskluzive-Shitet ambjent biznesi tek Kompleksi Tirana Golden Park.

1+1

153m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Kompleksi Tirana Golden Park ofron ndërtim të një cilësie të lartë i vendosur në një zonë lehtësisht të aksesueshme dhe me zhvillim të vrullshëm. Vetëm 15 minuta nga qendra e Tiranës. Dalje direkte në unazën e madhe që të çon në TEG. Kompleksi ndodhet Përballë Spitalit Amerikan 3 dhe Ish Fabrikës së Birrës.
Ofrohet për shitje ambjent brenda kompleksit me sipërfaqe 153 m2, me dalje nga të dy anët dhe i gjithi me vetratë xhami. Posedon certifikatë pronësie.
Shitet 1500 E/m2
Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.