>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Garazhde në shitje tek Parku i Lojërave, Vlorë

None

78m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Garazhde në shitje tek Parku i Lojërave, Vlorë.
Ofrojmë për shitje garazhde 2 teke ku njëra ka sipërfaqe 37m2 dhe tjetra ka sipërfaqe 36m2. Shitet edhe garazhd cift me sipërfaqe 78m2. Garazhdet ndodhen në një godinë që është në përfundim e sipër.
Cmimi i shitjes së garazhdeve tek-13000 Euro(secila)
Cmimi i shitjes së garazhdit cift-17000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.