Tel Falcon

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Garsoniere në shitje – Pogradec

None

42.35m²

Në shitje

Përshkrimi

Shitet garsoniere në Pogradec me sipërfaqe 42.35 m2.Organizohet në një ambjent të madh ndenje, tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 3,pallat i ri me ashensor. Ofrohet totalisht i mobiluar, me një arredim tepër komod.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të kontaktoni!

Agjenti

Sokol Çili

Sokol Çili

Sokol Çili is founder and a real estate broker for Falcon. He counts more than 100s of real estate properties sold or rented out in his name.

ose na dërgo një email...

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.