>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Garsoniere në shitje – Sheshi i Flamurit, Vlorë

None

61m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet garsoniere me vendndodhje tek Sheshi i Flamurit, Vlorë.
Garsoniera ndodhet në katin e tretë, në një godinë banimi dhe shërbimesh 3-8-10-11 kate me një kat nëntokë. Sipërfaqja totale e garsonieres është 61.5m2, me sipërfaqe të brendshme 56.5m2 dhe sipërfaqe të përbashkët 5m2.
Zona është mjaft e kërkuar gjatë cdo periudhe të vitit sidomos gjatë sezonit turistik.
Cmimet variojnë nga 1100-1200 m2 në varësi të pamjes nga sheshi.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.