>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Garsoniere në shitje – Shkëmbi i Kavajës

None

41m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet garsoniere tek Shkëmbi i Kavajës. Ka një sipërfaqe prej 41 m2, është e mobiluar dhe ka të gjitha paisjet e nevojshme. Ndodhet ne katin e shtatë banim, me ashensor, ne një pallat të ri.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.