>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Garsoniere në shitje tek “ Iliria “ në plazh , Durrës

Një ndër zonat më të kërkuara në plazh kryesisht gjatë verës !

None

60m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet garsoniere me sipërfaqe totale 60 m2.
Ndodhet në katin e 5 .
Pallati është me ashensor dhe i mirëmbajtur .
Ndodhet në një nga zonat më të kërkuara në plazh, kryesisht gjatë verës.
Ofron të gjitha facilitetet e mundshme.
Shitet e mobiluar.

Për më shume informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni !

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.