>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Garsoniere në shitje tek Lagjia 3, Korçë

1+1

41m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet garsoniere tek Lagjia 3, Korçë. Garsonierja ka sipërfaqe 41,5 m2. Ka tualet të jashtëm dhe bodrum. Ndodhet në katin e parë banim, është ndërtim ekzistues. Është e ndodhur në një zonë shumë të mire të qytetit të Korçës me të gjitha facilitetet e nevojshme shumë pranë. Cmimi 2,150,000, i diskutueshëm.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.