>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Garsoniere në shitje tek Mali i Robit, Kavajë

Zonë e qetë !

None

50m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet garsoniere tek Mali i Robit, Kavajë. Ka sipërfaqe 50 m2 dhe ndodhet në katin e dytë banim.
Shitet e mobiluar.
Tashmë Mali i Robit njihet si ndër fshatrat turistike më te kerkuara dhe me parametrat që ofron garsonierja është ideale për shtëpi pushimi.

Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.