>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Garsoniere në shitje tek Rruga “Kodra e Diellit”

1+1

19m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Garsoniere në shitje tek Rruga “Kodra e Diellit”
Ofrojmë për shitje garsoniere me sipërfaqe totale 19.29m2, ku 16.71m2 është sipërfaqja e brendshme e garsonieres dhe 2.58m2 është sipërfaqja e përbashkët. Ambjenti ndodhet në një godinë të re me ashensor. Ndodhet në një ndër zonat më të qeta dhe larg zhurmës së qytetit.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.