>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Garsoniere në shitje-Tiranë

1+1

46m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje garsoniere në Rrugën “5 Maji”. Garsonieria posedon një sipërfaqe totale prej 46.5m2 ku 40.8m2 është sipërfaqa e brendshme e garsonieres dhe 5.7 është sipërfaqja e përbashkët. Është e organizuar në 1 dhomë, sallon+kuzhinë dhe tualet. Garsonieria është në ndërtim e sipër. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është mjaft e qetë dhe kërkuar nga njerëzit.
Cmimi i shitjes 1000 Euro/m2.
Për më shumë informacon ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.