>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Godinë 3-katëshe në shitje në Lungomare, Vlorë

None

700m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Godinë 3-katëshe në shitje në Lungomare, Vlorë.
Ofrojmë për shitje godinë 3-katëshe me sipërfaqe trualli 500m2 dhe me sipërfaqe ndërtimi 700m2. Godina shërben si hotel ku është i organizuar në 11 dhoma gjumi, 11 tualete dhe ballkon. Godina është ndërtim i vitit 2002. Disponon edhe 10 poste parkimi. Hoteli është një mundësi e mirë investimi.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.