>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Godinë 4 katëshe në shitje në zonën e Ujit të Ftohtë, Vlorë

None

1500m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Godinë 4 katëshe në shitje në zonën e Ujit të Ftohtë, Vlorë.
Ofrojmë për shitje godinë 4 katëshe për shitje me sipërfaqe trualli 1500m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 800m2. Në pjesën e mbetur të truallit ka mundësi ndërtimi të një godine tjetër 4 katëshe. Objekti është akoma i papërfunduar. Ka punime cilësore. Godina ka pamje fantastike nga deti i Vlorës. Dhe është një zonë mjaft e mirë për investime të ndryshme.
Cmimi i shitjes 880.000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.