Tel Falcon

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Godinë në shitje në hyrje të Durrësit

None

840m²

Në shitje

Përshkrimi

Godinë në shitje në hyrje të Durrësit.
Shitet godinë 5 katëshe, me sipërfaqe ndërtimi 840m2. Me vendndodhje në buzë rrugë dhe nga mbrapa ka pamje nga deti. Godina është e përshtatshme për cfarë do lloj aktiviteti, kryesisht zyra. Vendndodhja e mirë e tij favorizon biznesin për të cilin do funksionojë në atë godinë. Cmimi është i diskutueshëm.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.