>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Hotel me 4 yje me qera në Qerret

Me një vendodhje perfekte pranë detit si dhe investim në detaje e bëjnë ideal për pushuesit !

None

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet hotel me 4 yje me qera në Qerret. Ka 7 kate dhe 59 dhoma në total . Kati parë është
bar-restorant, katet e tjera janë dhoma gjumi .
Ndodhet në vijën e dytë dhe ka pamje nga deti . Është ndërtim i viteve të fundit dhe cdo gjë është e investuar në detaje. Gjithashtu ofron dhe poste parkimi.
Qeraja vjetore 180.000 Euro.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.