>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Hotel me qera – Pogradec

None

1200m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet me qera hotel Hudenisht, Pogradec, 100 m larg liqenit. Hoteli ka sipërfaqe totale trualli 1200 m2, i përbërë nga 3 kate. Kati i parë është Bar- restorant me një kapacitet prej 120 karrigesh, i kompletuar me të gjitha pajisjet e nevojshme. Në katin e dytë janë dhomat e hotelit ku në total ka 14 dhoma hoteli me kapacitet për 50 persona. Ndërsa kati i tretë ka dy apartamente . Hoteli ka sistem ngrohje me kaldajë, e cila mund të përdoret me dru ose me gaz, ka dy oxhakë. Pjesë e hotelit është dhe plazhi i tij privat me bar dhe ndenjëse plazhi. Ka gjithashtu parking privat. Mundësi e mirë investimi për zhvillimin e aktiviteteve në fushën turistike për vetë vendndodhjen e hotelit shumë pranë liqenit. Cmimi i qerasë 700 euro/muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.