>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Hotel në shitje-Durrës

None

669m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Hoteli ndodhet tek Gjiri i Lalzit. Disponon një sipërfaqe ndërtimi 669m2. Hoteli është i organizuar në 3 kate, ku kati i parë është bar-restorant dhe piceri, ndërsa katet e tjera janë gjithsej 9 dhoma dhe 9 tualete. Vendndodhja e mirë e residencës është një mundësi shumë e mirë investimi.
Cmimi i shitjes 900000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.