>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Hotel në shitje – Gjiri i Lalzit

None

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet hotel me 3-kate, tek Kompleks Primavera, Gjiri i Lalzit.
Residenca Primavera është një rezidencë moderne, me hapësira të gjelbra, parking, mirëmbajtje, siguri 24 orë, kënd lojërash për fëmijë dhe fushë sportive. Hoteli ka këto karakteristika: Kati i parë është restorant, kat i dytë dhe i tretë përbëhet nga 9 dhoma, ku 5 prej tyre janë me dy dhoma të brendshme dhe një tualet, janë të përshtatshme për familjarë.Katër dhomat e tjera janë hapësira më të vogla. Eshtë dhe mundësia për ndarje në apartamente. Cmimi është super okazion.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.