>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Hotel në shitje, Korçë

None

224m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Hotel në shitje, Korçë. Hoteli është i përbërë nga 4 kate. Ka sipërfaqe trualli 244 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 125 m2 çdo kat. Kati i parë përbëhet nga 2 dyqane, 1 me sipërfaqe të madhe dhe 1 me sipërfaqe të vogël, 1 sallon, 1 dhomë gjumi, kuzhinë , 2 tualete dhe garazhd. Kati i dytë dhe i tretë përbëhet nga 16 dhoma të përfunduara + 3 dhoma të tjera që janë ende të papërfunduara. 16 dhomat e përfunduara janë të mobiluara me të gjitha kushtet dhe të pajisura me kondicioner, ka kapacitet për 58 persona. Kati i katërt është restorant me kapacitet për 70 persona dhe është funksional për hotelin. Hoteli ka dhe oborr. Cmimi 65.000.000 lekë!

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.