>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Hotel në shitje – Mali i Robit, Kavajë

None

2000m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet hotel tek Mali i Robit, Kavajë.
Me një sipërfaqe ndërtimi prej 900m2 dhe ambjent të jashtëm prej 2000m2. Hoteli ndodhet në një vendndodhje shumë të mirë.
Është i përbërë nga 4 kate, ku përkatësisht: kati i parë restorant i pajisur me të gjitha pajisjet e nevojshme.
Dhe 3 katet e tjera janë hotel me 20 dhoma në total, të mobiluara me të gjitha mobiljet dhe paisjet e duhura.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.