>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Hotel në shitje – Mali i Robit

None

2000m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet hotel te Mali i Robit, pranë Prestige. Hoteli përbëhet në total prej katër katesh, nga të cilët tre kate janë hotel dhe një kat restorant. Ka mundësi që të shtohen dhe dy kate të tjerë. Sipërfaqja totale është 1000 m2, ndërsa sipërfaqja e ndërtimit është 500 m2 restoranti dhe 400 m2 hoteli. Nëse nevojitet pranë hotelit ka dhe 2000 m2 tokë për ndërtim tjetër. Hoteli është i kompletuar me të gjitha mobiljet dhe pajisjet e nevojshme.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.