>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Hotel në shitje në Drimadhë, Vlorë

Një nga zonat më të zhvilluara dhe të kërkuara për investim biznesi!

None

1750m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Hotel në shitje në Drimadhë, Vlorë. Hoteli ndahet në dy godina , ku njëra nga ato është 3 katëshe, kurse tjetra dy katëshë dhe ka një total prej 34 dhomash. Ka sipërfaqe totale trualli 1750 m2, ku 1500 m2 janë sipërfaqe ndertimi. Ndodhet vetëm 3 minuta më këmbë nga plazhi. 700 m2 janë tokë për shezllone me leje 5 vjecare për beach-bar. Ambjentet e shërbimit si kuzhina, lavanteria kanë një sipërfaqe prej 270 m2. Gjithashtu Hoteli ka pishinë të jashtme si dhe ofron dhoma me minibar falas, Wi-Fi falas dhe një ballkon të mobiluar me pamje nga deti.
Të gjitha dhomat janë të dekoruara me elemente muri me tulla dhe gurë dhe mobilje tradicionale prej druri. Një TV satelitor me ekran të sheshtë dhe ajer te kondicionuar ofrohet në çdo dhomë, ndërsa disa njësi akomodimi përfshijnë gjithashtu një banjë spa.
E ndërtuar në vitin 2012, prona gëzon një vend të qetë të rrethuar me pyll dhe përmban një tarracë të madhe me shezllone dielli. Ekziston një pishinë e veçantë për fëmijët, si dhe një kënd i zgarës që shërben birrë dhe pjata me zgarë gjatë gjithë ditës.
Restoranti i hoteleve, ndodhet rreth 250 m larg hotelit dhe shërben kuzhinën lokale, gatime italiane dhe greke dhe ofron shfaqje muzikore live çdo fundjavë. Dyqan ushqimor vetem 1 km larg.
Ofrohet parkim falas në vend. Një nga zonat më të zhvilluara dhe kërkuara për investim. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.