Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Hotel në shitje në Gosë, Kavajë.

5+3

6500m²

Në shitje

Përshkrimi

Hoteli ndodhet buzë rruge. Me sipërfaqe totale 6500 m2, ku 4000 m2 tokë është e lirë edhe për një ndërtim tjetër.
Hoteli është dy katësh ku kati i parë është restorant dhe kati i dytë është hotel i cili ka 9 dhoma.
Ka dhe një kapanon me sipërfaqe 650 m2. Hoteli është i mobiluar i gjithi dhe për momentin është në gjendje pune. Gjurma e ndërtimit të hotelit është 620 m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.